23 sierpnia 2015

O Nas

ANGIELSKI

1280px-Flag_of_the_United_Kingdom.svg

Wzrasta świadomość społeczna,a wraz z nią liczba osób, dla których znajomość języka angielskiego i innych języków obcych jest jedną z kluczowych umiejętności.

Studio Językowe ONE STEP powstało z myślą o tych wszystkich, którzy chcieliby doskonalić swoją naukę języka angielskiego poza szkołą, studiami czy pracą.

Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo kursy i zajęcia z języka angielskiego oraz tłumaczenia nieprzysięgłe (m.in. streszczenie prac magisterskich, dyplomowych, licencjackich).

Celem Studia jest stworzenie kameralnego miejsca sprzyjającego nauce języka obcego. Nie nastawiamy się na ilość,ale na jakość. Poziom nauczania learn-english-in-urdubędzie tutaj zawsze bardzo wysoki, co oczywiście będzie się wiązało z dużym wkładem ze strony Słuchacza. Jeśli chcesz naprawdę nauczyć się języka, spędzić fajnie czas, poznać kulturę innych krajów – to miejsce jest idealne dla Ciebie.

Każdy wie, że najlepszą inwestycją jest wiedza.

Zainwestuj w siebie i swoje dziecko !

 

D.Pietraś

mgr Dorota Pietraś (Szymczyk)
lektor i założyciel Studia Językowego ONE STEP

Ukończyłam Filologię Angielską na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie. Już wiele lat uczę języka angielskiego zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Studio Językowe ONE STEP stworzyłam z myślą o Poniatowej i jej mieszkańcach, zarówno tych większych jak i mniejszych, którzy nie mają możliwości dodatkowej nauki języka na miejscu. Proponuję więc Państwu nowocześnie wyposażone Studio i naukę języka z pasją. Wysoki poziom nauczania i jego efektywność będą dla mnie zawsze najważniejsze.
Zapraszam serdecznie !

Nasze Studio nie stosuje jednej metody nauczania. Każda metoda ma swoje plusy i minusy, dlatego najlepiej łączyć różne metody i wyciągać z nich jak najlepsze taktyki i strategie. Każda grupa wiekowa wymaga innego podejścia, innej metody.

W naszym Studiu przeważać będą metody nowoczesne, które najbardziej trafiają do Słuchaczy. Nie zabraknie również metod tradycyjnych, bez których czasami zrozumienie języka obcego byłoby trudne.

Każda lekcja będzie zawierać czytanie, słuchanie, pisanie, a przede wszystkim mówienie. Komunikacja w naszym świecie jest dzisiaj najważniejsza i to właśnie ta funkcja języka jest dla nas priorytetowa.

Każdy kurs opiera się o nowoczesny podręcznik renomowanego wydawnictwa, który będzie wzbogacany dodatkowymi materiałami przygotowanymi przez lektora.

Na każdych zajęciach obecne są:

– podręczniki i słowniki renomowanych wydawnictw
– pomoce naukowe i dydaktyczne w formie dodatkowych materiałów xero, książek, gier, filmów, prezentacji
– regularne powtórki materiałów
– praca z tablicą interaktywną
– liczne testy oraz inne formy sprawdzania wiedzy (dyktanda, dyskusje, dialogi w parach)
– zadania domowe